По стопам Tesla. Техкомпании выпустят свои электрокары: oт Apple до Alibaba – фото

По стопам Tesla. Техкомпании выпустят свои электрокары: oт Apple до Alibaba – фото

22 января, 2021 0 Автор admin

Після успіху Tesla у гру за серця та гаманці тих, хто мріє про електрокар, вступають бренди, які ми звикли бачити на своїх смартфонах, ноутбуках чи фотоапаратах – відомі техногіганти на кшталт Apple чи Sony.

Які електрокари вони пропонують?

Японський виробник електроніки Sony розпочав 2021 рік з тестування дебютного електрокара власного виробництва. Перша автівка від розробників ігрової приставки PlayStation та сотень інших побутових товарів називається  Vision-S. Нещодавно її випустили на дороги австрійського Ґраца, а концепт представили ще під час виставки CES-2020 рік тому. Розробляли авто спільно з Bosch, NVIDIA та автовиробником Magna Steyr.

Два електромотори Vision-S сумарною потужності 544 к.с. дають можливість розігнати електроседан Sony до 100 км/г за 4,8 секунди. Максимальна швидкість повнопривідної новинки від японського техногіганта —  240 км/г. 

Автівка має 40 сенсорів, величезний дисплей, який займає всю передню панель у салоні авто. У автівці можна грати у відеоігри за допомогою консолі від PlayStation. Керувати мультимедіа та самою машиною можливо голосом та жестами, система також має функцію розпізнавання обличчя власника.

Інформації щодо батареї електрокару від Sony немає. За попередньою інформацією, виробник не збирався запускати її в масовий продаж. Однак чотири різні кольори кузова авто та те, що тестову модель вирішили тестувати»під камуфляжем», змушують сумніватися, що Sony справді відмовиться від її продажу.