Обещанного три года ждут. Два уже прошло. Что обещал и не сделал Зеленский

Обещанного три года ждут. Два уже прошло. Что обещал и не сделал Зеленский

21 мая, 2021 0 Автор admin

Знаєте, люди кажуть «для чого ці передвиборчі програми, їх ніхто не читає і не виконує». Вчорашня прес-конференція Володимира Зеленського – чудова нагода перечитати його передвиборчу програму і подивитися, що він конкретно виконав/не виконав зі своїх обіцянок. Зробити висновки, поставити запитання, отримати відповіді/не отримати, зробити знову висновки і зробити свідомий вибір на наступних виборах.

Що не виконав (це те, що я для себе підкреслив, а там більше):

— «Заміна податку на прибуток податком на виведений капітал дасть бізнесу більше свободи для розвитку і знизить адміністративний тиск». – Зі слів голови комітету Верховної ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетманцева, – це дурня.

Читайте также

— «Формування прозорого ринку землі». – Досі немає, а в тому вигляді, що прийняли, – це не повноцінний ринок.

— «Органи правопорядку повинні припинити займатися економічним тиском на бізнес».

— «Професійна армія має стати школою лідерства і свободи. Армія повинна бути престижною службою, де отримані навички і знання будуть успішно застосовані і в реальному секторі економіки». – І де це все?

— «Підозрюваний у корупції не вийде під заставу». – Відкриваємо новини: За нардепа Юрченка (Слуга народу) внесли заставу, він вийшов із СІЗО; Чиновник Житомирської ОДА, якого затримали на хабарі, вийшов під заставу; Яценко (ПриватБанк) вийшов під заставу у 52 млн грн

— «Засуджений за корупцію отримає конфіскацію майна і довічну заборону обіймати державні посади». – Де?

— «Чесні посадовці отримають гарантовані гідні заробітні плати, відкриті конкурси на посади, високий соціальний статус і державне страхування». – Дуже цікаві були нещодавні конкурси на митницю. Ну і згадаємо, як керівникам міністерств і держпідприємств обмежили зарплати.

Читайте также

— «Професії лікаря та вчителя повинні стати престижними і високооплачуваними». – Початкова ставка вчителя 4800 грн/міс.

— «Лікарні і школи отримають сучасне обладнання, оновлять свою інфраструктуру». – Де?

— «Скоротимо адміністративну надбудову системи охорони здоров’я та освіти». – Вже?

— «Найважливіший крок в охороні здоров’я — перехід до страхової медицини». – Коли?

— «Ми запровадимо принцип «гроші ходять за талановитим студентом». Кожен шкільний геній отримає освітній ваучер, який зможе витратити на навчання у будь-якому обраному ним закладі вищої освіти». – Де ваучери?

— «Перехід від солідарної до накопичувальної пенсійної системи. Усі страхові накопичення, зроблені людиною за життя, не будуть пропадати у фондах, а переходитимуть у спадщину». – Згадуємо «Вовину тисячу».

— «Ми забезпечимо монетизацію пільг і субсидій». – Про це навіть ніхто і не говорить зараз.

— «Потрібно максимально скоротити кількість функцій держави». – Ха-ха!

— «Ніяких «корочок», ніякого «телефонного права». Невідворотність відповідальності та справедливе і законне покарання — основа чесної України». – Привіт Олегу Татарову, та генпрокурору Ірині Венедіктовій, і Ко.

— «Судова гілка влади повинна стати Владою, а не прислужником у президента, уряду, парламенту, місцевої влади». – А таке можна було обіцяти?

Кожен може ще раз почитати передвиборчу програму Зеленського і здійснити верифікацію.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.

Статьи, публикуемые в разделе «Мнения», отражают точку зрения автора и могут не совпадать с позицией
редакции LIGA.net